חיזוק עמודי הבניין - איתור קבלני שיפוצים

אנו נאתר קבלנים מתאימים ונבצע מכרז עלויות בשביל להוזיל לכם את המחיר!

מלאו את הטופס או התקשרו אלינו לטלפון: 072-2222150

 

חיזוק עמודי הבניין

תהיתם האם הבניין שלכם זקוק לטיפול חיזוק עמודי הבניין – יש סיכוי גבוה שכן. בין אם מדובר בבניין משרדים ובין אם מדובר בבניין מגורים, עמודי הבניין הם יסודותיו וקומת העמודים היא הקומה הכי חשובה. לא תמיד אנחנו כדיירים יכולים להבין ולדעת מהו הסימן לכך שהבניין זקוק לשיפוץ, שיפוץ חזית, או חיזוק עמודי הבניין אך אם נשים לב לדברים הקטנים בהחלט נדע לדעת. זה יכול להתחיל מבפנים כבר מבחינת לובי רעוע, גינה שאיבדה מהחן שלה או אפילו מעקה מדרגות חלוד.

 

הסימנים הראשונים לכך שיש צורך לבצע חיזוק עמודי הבניין הם קילופי טיח, סדקים בבטון ואפילו חשיפה של שלד הברזל שבתוך העמוד (סימן שהמצב כבר ממש חמור). כל אלה מצביעים על אפשרות ממשית של פגיעה בעמודי הבניין באופן שעלולים לגרום לקריסת הבניין היות והעמודים נחלשים ולא מצליחים להחזיק את יסודות הבניין כראוי, ואף אחד לא היה רוצה שביתו יקרוס. על כן ביסודות הבניין יש לטפל באופן אחראי ומדויק ובאמצעות מהנדסי בניין מוסמכים, מומלצים ובעלי הוותק והנסיון המתאימים לצורך פיקוח ראוי על התהליך של השיקום והחיזוק.

 

אל תטעו, החיזוק והשיקום לא מטפל רק בתיקונים חיצוניים. משמע, לא מדובר בטיפול קוסמטי או אסתטי (כמובן שניתן לבצע שיפוץ כללי לבניין ולבצע גם את תיקונים אלו שלא נופלים בחשיבותם) אלא בשיקום החיזוק שנפגע מלכתחילה, ועל כן יותקנו רשתות ברזל בעמודי הבניין. קיימת אפשרות לטפל גם בבטון תוך כדי הורדת הטיח והבטון הישנים. בתהליך זה הברזלים החלודים נחשפים וניתן לטפל גם בחלודה וגם בבטון. עבודה מהסוג הזה חייבת להיות מלווה במפקחי בניה שיהוו פיקוח מלא לעבודה השוטפת של העמודים והשיקום שלהם.

 

חשוב לדעת שישנם תיקונים מסוג זה שקיימת בהם פגיעה בקונסטרוקציה ועל כן החיזוקים יבוצעו בחציבה וסיתות. כיום בשל מודעות גבוהה לרעידות האדמה שעתידות להתקיים בארץ, מומלץ מד לטפל בבניינים בתהליכי שיפוץ וחיזוק עמודי בניין בצורה יסודית ואף קיימת אפשרות להוספת עמידות מפני רעידות אדמה.

באופן כללי, כדאי תמיד לשכור אנשי מקצוע מומלצים, מוסמכים ובעלי וותק וניסיון בתחום הספציפי אליו נזקקים, במקרה זה, זה אף מומלץ ורגיש יותר היות ובתחום חיזוק עמודי הבניין טיפול נכון ומתאים ימנע אסון גדול ברגעי אמת.

מאות ועדי בתים חסכו בהוצאות השיפוץ - מכרזים אחרונים שפורסמו

שיפוץ בניין ברמת גן – תאריך 18.01.2022

בניין 3 קומות 8 דירותישנו דוח מהנדס העיר לשיפוץחדר מדרגות .

שיפוץ בניין בבני עי"ש – תאריך 17.01.2022

בניין 5 קומות 20 דירותמעטפת בניין עם סדקים וחדירתמיי גשמים

שיפוץ בניין בפתח תקווה – תאריך 15.01.2022

בניין 6 קומות 18 דירותמבקשים לשפץ מעטפת יש כתב כמויותשל מהנדס מתרבות הדיור.

שיפוץ בניין בכפר סבא – תאריך 12.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותיש כתב כמויות של מהנדס פרטישיפוץ מעטפת + עמודים

שיפוץ בניין ברחובות- תאריך 11.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת טיחישנם סדקים וחגירת מיי גשמים

שיפוץ בניין בחיפה- תאריך 10.01.2022

בניין 4 קומות 11 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת + עמודים + פנים.

שיפוץ בניין בתל אביב – תאריך 06.01.2022

בניין 11 קומות + שתי קומות של חניון בניין שבנוי בצורת האות ח, בקומה הראשונה עד לקומה התשיעית,

שיפוץ בניין בחיפה – תאריך 04.01.2022

בניין 3 קומות מעל רחבה של עמודים, ישנו צו מהנדס העיר, צריך לשפץ מעטפת + עמודים.