איתור קבלני שיפוצים

אנו נאתר קבלנים מתאימים ונבצע מכרז עלויות בשביל להוזיל לכם את המחיר!

מלאו את הטופס או התקשרו אלינו לטלפון: 072-2222150

שיפוץ בניינים - סטנדרט חדש בשיפוץ בניינים

כל בניין מגורים משותף מגיע לשלב בו הוא זקוק לשיפוץ. נכון שהמחשבה על לגור ב'אתר בניה' כמה חודשים לא כל כך מושכת וקוסמת אבל אף אחד מכם או מהשכנים שלכם לא היה רוצה שיכריזו על ביתו כעל בית שאינו ראוי למגורים ואף מסוכן לו ולמשפחתו.

איך מתחילים? לפני הכל בצעו אסיפת דיירים מסודרת ומרוכזת בה תעלו את הנושא לדיון, צריך לבדוק את הדופק ולראות האם בכלל כולם מוכנים ויכולים כרגע לבצע שיפוץ לבניין. עליכם להגיע להסכמה של 80% מהדיירים על מנת שתוכלו לבצע שיפוץ בניין. קחו בחשבון שלא תוכלו להשיג את חתימות כל הדיירים כבר באותה אסיפת הדיירים ועל כן עליכם לבצע גם החתמת הדיירים באופן פרטני, בעיקר אם מדובר בדירות שכורות בהן בעלי הדירות לא נמצאים במקום. נכון, מדובר בתהליך שיש צורך לפתח בו סבלנות מרובה ונשימה עמוקה, אבל מדובר בתהליך שבסופו של דבר משתלם מאד.

לשלב שבו מגיעים לנושא שיפוץ בניינים ישנם סימנים מאד ברורים, לפתע מעקה המדרגות מעלה חלודה, הלובי מתחיל להתפרק, הגינה החיננית שהיתה פעם החלה להיות מוזנחת ולא מסודרת, תיבות הדואר ודלתות הכניסה התיישנו והחלק הכי גרוע הוא כאשר בחורף מתחילים הגשמים ובמקום להישאר מחוץ לבית הם מציפים את הבתים ואת חלל הבניין הכללי. למזלנו, כל תחום שיפוץ בניינים השתדרג עד מאד בשנים האחרונות ומאפשר לנו למצוא פתרונות לכל בעיה, כך שלא ניאלץ לפנות את ביתנו במצבים מסוג זה.

מעבר לעובדה ששיפוץ הבניין יהפוך את המגורים בו לבטיחותיים יותר ונעימים יותר גם מבפנים וגם מבחוץ וגם הדיירים יהיו שמחים ושלווים יותר, שיפוץ בניינים באופן כללי מעלה את ערך הבניין ואת ערך הדירות בשוק מה שהופך את כל ה'חבילה' להרבה יותר אטרקטיבית ולא סתם מדובר בתהליך שכרוך בפעולות אינטנסיביות שקשורות גם בבירוקרטיה לא פשוטה והסכמת דיירים (כולל רדיפה אחריהם, וזה חלק מהעניין) על כל נושא ונושא, אך בסופו של דבר, שיפוץ בניינים משתלם והסבלנות בהחלט משתלמת.

כמו בכל תהליך בו מעורבים אנשי מקצוע, חשוב לזכור שיש לשכור את אנשי המקצוע המומלצים, בעלי הוותק והנסיון ולעשות סקר מקיף לפני שאתם סוגרים איתם, בכל זאת, מדובר בבית שבו אתם גרים ותרצו שהוא יהיה בידיים הכי טובות שאפשר.

מאות ועדי בתים חסכו בהוצאות השיפוץ - מכרזים אחרונים שפורסמו

שיפוץ בניין ברמת גן – תאריך 18.01.2022

בניין 3 קומות 8 דירותישנו דוח מהנדס העיר לשיפוץחדר מדרגות .

שיפוץ בניין בבני עי"ש – תאריך 17.01.2022

בניין 5 קומות 20 דירותמעטפת בניין עם סדקים וחדירתמיי גשמים

שיפוץ בניין בפתח תקווה – תאריך 15.01.2022

בניין 6 קומות 18 דירותמבקשים לשפץ מעטפת יש כתב כמויותשל מהנדס מתרבות הדיור.

שיפוץ בניין בכפר סבא – תאריך 12.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותיש כתב כמויות של מהנדס פרטישיפוץ מעטפת + עמודים

שיפוץ בניין ברחובות- תאריך 11.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת טיחישנם סדקים וחגירת מיי גשמים

שיפוץ בניין בחיפה- תאריך 10.01.2022

בניין 4 קומות 11 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת + עמודים + פנים.

שיפוץ בניין בתל אביב – תאריך 06.01.2022

בניין 11 קומות + שתי קומות של חניון בניין שבנוי בצורת האות ח, בקומה הראשונה עד לקומה התשיעית,

שיפוץ בניין בחיפה – תאריך 04.01.2022

בניין 3 קומות מעל רחבה של עמודים, ישנו צו מהנדס העיר, צריך לשפץ מעטפת + עמודים.