איתור קבלני שיפוצים - שיפוץ חדר מדרגות

אנו נאתר קבלנים מתאימים ונבצע מכרז עלויות בשביל להוזיל לכם את המחיר!

מלאו את הטופס או התקשרו אלינו לטלפון: 072-2222150

 

שיפוץ חדר מדרגות - סטנדרט חדש בשיפוץ חדר המדרגות

אנחנו לא תמיד מודעים לכך אבל חדר המדרגות בבניין שלנו הוא המקום הכי פעיל שסופג הכי הרבה עוברים ושבים במהלך היממה, החל מהמנקים בשעות הבוקר, ועד לדיירים ואף אנשי מקצוע. וכשמדובר במעברי דירות חדר המדרגות הוא הראשון שסופג את הנזקים.

כשאתם עוברים בחדר המדרגות בפעם הבאה שימו לב אם ישנו עובש במקומות שונים, סדקים, קירות מקולפים, או גופי תאורה הזקוקים לשדרוג. לפעמים גם רטיבויות עלולות להביא נזקים לחדר המדרגות. אם זהו המצב, אתם בהחלט זקוקים לשינוי – שיפוץ חדר מדרגות ישתלם לכם וינעים את זמנכם בבניין.

 

אם הגעתם להחלטה וקיבלתם את הסכמת כל הדיירים (או האחוז הנדרש) השלבים לצורך שיפוץ חדר מדרגות הם לא רבים, אך נדרשים אורך רוח וסבלנות.

  • צביעה – לצבע יש אלמנט מרכזי, הקירות בחדר המדרגות מתבלים במהירות ועל כן צבע הוא משהו שאפשר לחדש אחת לתקופה ללא שיפוץ מאסיבי אחת לשנה, או במידה ומתגלה עובש יש לטפל באופן מיידי על מנת שלא יתפשט העובש לפטריות מסוכנות, מה שיכול לפגוע בבריאות הדיירים.
  • תאורה – במידה וגופי התאורה נסדקו, נשברו, או פשוט לא מתאימים יותר אפשר ורצוי להחליף את גופי התאורה לחסכוניים יותר, כולל גופי תאורת חירום על סוללה ושילוט חירום מואר.
  • תיקון מדרגות שבורות – שיפוץ חדר מדרגות מהותי בעיקר כשמדובר במדרגות סדוקות, חסרות או שבורות – זה השלב שבו צריך להבין שכבר שמדובר בשיפוץ דחוף, כי מדובר בסכנה של ממש. בשלב זה יש להזמין מהנדס מוסמך ומקצועי לתכנון השיפוץ.

 

שיפוץ חדר מדרגות יכול להיות פתח לשיפוץ נוסף וכללי של הבניין במידת הצורך, יש לשים לב כי לא תמיד אנחנו רואים את הסימנים. טיח מתקלף, רטיבויות שונות, לובי רעוע, גינה שאיבדה את החן שלה ועוד, שיפוץ בניין באופן כללי ו – שיפוץ חדר מדרגות בפרט לא רק ינעימו את הבניין ויהפכו אותו ליפה אסתטית אלא בעיקר וזה הכי חשוב – ישמרו על בטיחותם של הדיירים.

 

בכל מקרה בו מזמינים אנשי מקצוע, ובעיקר במקרי שיפוץ בניינים או שיפוץ חדר מדרגות יש להיוועץ באנשי המקצוע המתאימים לייעוץ לא לפני שמקבלים מספר הצעות מחיר, ביצוע סקר מקיף של אנשי המקצוע וקבלת המלצות מאנשים שכבר עברו את התהליך ו/או מכירים מקרוב את התחום ועליהם אתם סומכים.

מאות ועדי בתים חסכו בהוצאות השיפוץ - מכרזים אחרונים שפורסמו

שיפוץ בניין ברמת גן – תאריך 18.01.2022

בניין 3 קומות 8 דירותישנו דוח מהנדס העיר לשיפוץחדר מדרגות .

שיפוץ בניין בבני עי"ש – תאריך 17.01.2022

בניין 5 קומות 20 דירותמעטפת בניין עם סדקים וחדירתמיי גשמים

שיפוץ בניין בפתח תקווה – תאריך 15.01.2022

בניין 6 קומות 18 דירותמבקשים לשפץ מעטפת יש כתב כמויותשל מהנדס מתרבות הדיור.

שיפוץ בניין בכפר סבא – תאריך 12.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותיש כתב כמויות של מהנדס פרטישיפוץ מעטפת + עמודים

שיפוץ בניין ברחובות- תאריך 11.01.2022

בניין 8 קומות 32 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת טיחישנם סדקים וחגירת מיי גשמים

שיפוץ בניין בחיפה- תאריך 10.01.2022

בניין 4 קומות 11 דירותמבקשים שיפוץ מעטפת + עמודים + פנים.

שיפוץ בניין בתל אביב – תאריך 06.01.2022

בניין 11 קומות + שתי קומות של חניון בניין שבנוי בצורת האות ח, בקומה הראשונה עד לקומה התשיעית,

שיפוץ בניין בחיפה – תאריך 04.01.2022

בניין 3 קומות מעל רחבה של עמודים, ישנו צו מהנדס העיר, צריך לשפץ מעטפת + עמודים.